Diğer Belgeler

ISO 9001 Belgesi Nereden Alınır

ISO 9001 nereden alınır, alabilmek için öncelikli olarak standartlarının iş yerinizde kurulmuş ve uygulanıyor olması gerekir. Bu işlemi danışman firmalardan hizmet alarak tamamlayabilirsiniz. Ardından bağımsız bir belgelendirme kuruluğu tarafından denetlenmeniz ve sistem gereklerinin uygunluğunun kontrolünün ardından belgelendirme süreci tamamlanır. Gelişen rekabet ortamı içinde neredeyse zorunluluk haline gelmiş, resmi veya özel kuruluşlar ın ihale şartnamelerinde mutlaka talep edilir duruma gelmiştir. Hem kurumsal kimliğinizi geliştirmek hemde müşterilerinize güven sunması açısından işletmenizde sisteminin kurulmasını ve iiletilmesini sağlamak bir çok fayda sağlayacaktır.

iso 9001 nereden alınır

ISO 9001 Belgesini Nereden Alabilirim

Bizimle iletişime geçiniz. ISO 9001  nereden alınır Uygun fiyatlara ve kaliteli hizmet anlayışmızla sizlere hizmet sunuyoruz. Bildiğiniz üzre bütün dünyada kabul görmüş kalite yönetim sistemidir. Rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçmek ve iş yerinizde daha sağlıklı bir iş hayatına kavuşabilmek için sizde iso 9001 kalite yönetim sistemi belgesini alınız. Fiyatlandırma ve belgelendirme süreçleri hakkında daha detaylı bilgi için teklif isteyiniz.

Firmamız  kalite yönetim sistemleri danışmanlık ve belgelendirme hizmet vermektedir. Kalite yönetim sistemlerinin kurulumu ve iiletilmesi konusunda eksiksiz hizmet alabileceğiniz firmamız sizlere sadece belgelendirme sürecinde değil daha sonraki süreçte de danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İstediğiniz her an iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

ISO 9001 için Gerekli Evraklar

ISO 9001 için sistem kurulumu ve belgelendirme süreci için firmanızda çalışan personel sayısı, varsa şube sayısı, işyerinde kullanılan malzeme ve makinaların envanter kayıtları, motor güçleri gibi bir takım bilgilerin bize sunulmasının ardından şirket evraklarınızın alınması ile beraber işlemlere başlayabiliyoruz. Yönetimin belirleyeceği kalite müdürü ve sistem kontrolünü sağlayacak yönetici personel ile beraber işlemler sonlandırılarak ISO 9001 belgeniz size teslim edilmektedir. Yıllık denetimlerinin ardından süreç devam etmektedir. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz. 

Comments are closed.